Lexus porównuje się z BMW


Lexus wprowadził na europejski rynek model RX 450h w wersji z napędem na przednią oś) z bardzo niską emisją CO2 - 140 g/km. I to przy mocy 299 KM.

Zakaz jazdy rowerem dla pijanych?


Zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów lub pojazdów jednego rodzaju dla nietrzeźwego sprawcy, który po popełnieniu przestępstwa zbiegł z miejsca zdarzenia - przewiduje projekt nowelizacji Kodeksu postępowania karnego. Projekt jest inicjatywą senacką.

Volkswagen crossgolf


Ile różnych samochodów można zbudować na bazie jednego modelu? Volkswagen przekonuje, że wiele - na salonie genewskim zadebiutuje szósta wersja golfa.

Stefan zastąpi Amerykanów?


Amerykański zespół US F1, który w marcu ma zadebiutować w mistrzostwach świata Formuły 1, znalazł się na skraju bankructwa i jego starty w tej prestiżowej rywalizacji kierowców stoją pod wielkim znakiem zapytania - napisał "The New York Times".

Zakazać dowcipów o blondynkach!


Dziś Światowy Dzień Pozdrawiania Blondynek. Oczywiście także tych za kierownicą, które, podobnie jak ich piesze koleżanki, zupełnie niesłusznie stały się bohaterkami setek dowcipów.

Wiesz co to jest roadblocking?


Już dzisiaj Skoda Auto Polska pokaże w Telewizji Polskiej emisję wyjątkowego spotu reklamowego, wykorzystującego technikę tzw. roadblockingu.

Nie chcą produkować pandy?!


We wtorek rozpoczęły się w Turynie rozmowy dyrekcji Fiata z włoskimi związkami zawodowymi na temat produkcji nowej pandy, która ma zostać przeniesiona z Polski do fabryki pod Neapolem. Nie wiadomo, jak długo rozmowy te potrwają.

Po prawko na podwójnym gazie


Tylko w ostatnim tygodniu do lubelskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zgłosiło się na egzamin trzech nietrzeźwych mężczyzn.

Jadą na chybił trafił


Coraz częściej warszawiacy sygnalizują, że kierowcy miejskich autobusów mylą trasy i omijają przystanki. Zdaniem szoferów, szkolenia które przechodzą, to fikcja.

Duże utrudnienia na "jedynce"


Z poważnymi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy jadący drogą krajową nr 1 przez Częstochowę.

Zderzenie autokaru z tramwajem


Cztery osoby lekko ranne - to efekt piątkowego zderzenia w Krakowie autokaru z tramwajem - poinformowała Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

10 stresujących sytuacji


Każdego kierowcę mogą zaskoczyć sytuacje, w których nie do końca wiadomo jak się zachować.

Opony jak... pralki


Od 2012 r. nowe opony sprzedawane w Unii Europejskiej będą musiały być zaopatrzone w etykietki informujące o ich wpływie na zużycie paliwa, przyczepności do wilgotnego podłoża oraz hałasie.

Kierownica po prawej stronie legalna?


Komisja Europejska (KE) upomniała Polskę za odmowę rejestracji aut z kierownicą po prawej stronie produkowanych z myślą o ruchu lewostronnym, twierdząc, że jest to łamanie unijnego prawodawstwa i żądając zmiany przepisów.

W mrozy mandat nieważny


Mandaty za nadmierną prędkość zarejestrowaną przez przenośne fotoradary mogą być nieważne - informuje Super Express.

Elektryczna zabawka dla kobiet


Verdandi - tak nazywa się motocykl przeznaczony specjalnie dla kobiet, zaprojektowany przez motoryzacyjnego designera Michaela Hallgrena i jego dwóch studentów z Uniwersytetu Technologii w GĂśteborgu (Szwecja).

Od wody groźniejsi są złodzieje


W relacjach z powodzi wciąż przewija się widok zatopionych samochodów. Smutny los maszyn wobec ogromu dramatu ludzi z pewnością nie jest najważniejszy, jednak miłośnikom motoryzacji musi dawać sporo do myślenia.

Po powodzi - mina nie okazja!


Na południu Polski szaleje powódź. Nie wszystkim udało się ewakuować swój dobytek, w tym samochody, na tereny niezagrożone wielką wodą.

Oto alfa romeo giulietta!


Włosi mają specyficzny styl bycia. W ich podejściu do życia dominuje luz i spontaniczność.

Kierowcy (n)a telefon


Kilkanaście lat temu Polacy wracający z wycieczek do Europy Zachodniej, z wypiekami na twarzy opisywali małe urządzenia zwane potocznie telefonami komórkowymi, bez których większość mieszkańców zachodnich rubieży naszego kontynentu nie była w stanie się obejść.

Zablokowana DK 28


Po zderzeniu dwóch samochodów zablokowana została w środę po południu droga krajowa nr 28 w Przemyślu (Podkarpackie) - poinformowała Sabina Moskwa z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Graty na naszych drogach


Jesienią może nas zalać fala aut ze złomowisk Europy Zachodniej, bo Polska przestaje sprawdzać stan techniczny sprowadzanych do nas używanych samochodów, pisze "Gazeta Wyborcza".

Kubica: Dalej będę jeździł w F1!


Robert Kubica jest pewien, że mimo wycofania się jego zespołu BMW-Sauber z rywalizacji w mistrzostwach świata, w przyszłym sezonie będzie występował w Formule 1.

Nowe sportowe audi?


Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów Audi. Jest wysoce prawdopodobne, że po ultrasportowym modelu R8 i niezwykłej urody A5 coupe paletę sportowych modeli marki z Ingolstadt uzupełni kolejny samochód.

Zima znów zaatakowała


Zima nie odpuszcza. Po wczorajszych i nocnych opadach śniegu trudno jeździ się po drogach m.in. Małopolski i Podkarpacia.

znalezionych: 2865, strona 1 z 115
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>