Dokumentacja pracownicza - praktyczny przewodnik (Warszawa)


1. Zakres dokumentacji kadrowej. 2. Dane osobowe i zasady ich przetwarzania - wg ustawy o ochronie danych osobowych i na podstawie kodeksu pracy. 3. Zawarto ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pewna kwiaciarka z Nowej Zelandii znalazła całkiem niezły sposób na utrzymanie klientów z dala od swoich konkurentów - po prostu zmieniła ich pozycje w Google Maps. Nie na co dzie syszy si, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje si do zmarnowania czasu na swj produkt. Steve Ballmer jednak to zrobi, opowiadajc o Windows Vista. AleSeriale to nowy serwis Wirtualnej Polski, będący bazą danych ponad 900 polskich i zagranicznych serialów telewizyjnych - z opisami, zdjęciami, newsami i charakterystyką.Andrew Cuomo, Prokurator Generalny Nowego Jorku, oskarża firmę Intel o spiskowanie w celu zachowania monopolu w segmencie mikroprocesorów. Sony Optiarc DRX-S70U-W to nowa przenośna nagrywarka DVD 8x. Urządzenie wyróżnia się nie tylko niską wagą (420 g), ale także eleganckim designem. Dwa największe sklepy z telefonami w Wielkiej Brytanii wstrzymały sprzedaż telefonu Sony Ericsson Satio, po wielu skargach i zwrotach klientów.

Cel szkolenia ------------- Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szkolenie przygotowujące do pełnienia funkcji auditora wewnętrznego. Szkolenie kończy się uzyskaniem UPRAWNIEŃ Auditora Wewnętrznego. Obejmuje wykłady teoretyczne (w tym przegląd ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: organizację produkcji, zasady żywienia, towaroznawstwo spożywcze, zajęcia praktyczne, przestrzeganie zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i dobrej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft nie zamierza poprzestać na botnecie Waledac – koncern zapowiedział prawną batalię ze wszystkimi sieciami systemów-zombie. "Prawna batalia" oznacza kolejne pozwy skierowane w operatorów botnetu. 1. Stosunek pracy cechy ogólne: pracodawca, pracownik, zakład pracy, zasady prawa pracy. 2. Nawiązanie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie QNAP przedstawia NMP-1000, sieciowy odtwarzacz mediów wideo, muzyki, zdjęć i innych cyfrowych materiałów w twoim domu.75 procent użytkowników iPhone'a tak bardzo jest w nim zakochana, że nie potrafi bez niego zasnąć - to wyniki najnowszych badań Uniwersytetu Stanford. Kurs ten został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy planują zdobycie kwalifikacji ACCA. English for ACCA łączy w sobie język używany podczas przygotowania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Nowy netbook pozwoli korzystać z bogatych zasobów Internetu i multimediów przez niemal cały dzień.

Wakacje z laptopem: uwaga na hot-spoty i kafejki internetowe


Przenośny komputer, tak jak strój kąpielowy czy krem do opalania, dla wielu jest dziś ważnym elementem wakacyjnego ekwipunku - wskazują informatycy i radzą, by używając laptopa przestrzegać zasad bezpieczeństwa przy korzystaniu z kafejek internetowych i hot-spotów.

Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych (Gliwice)


Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

711 milionów dolarów grzywny za spamowanie na Facebooku!


Sąd okręgowy w Kalifornii nakazał Sanfordowi Wallace'owi zapłacić 711 milionów dolarów odszkodowania serwisowi społecznościowemu Facebook, za spamowanie.

Rozszerzenia do Mass Effect 2 mają być wprowadzeniem do trzeciej części gry


Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare.

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Druga fala tańszych telefonów Wave z plartformą Bada


Chociaż smartfon Samsung Wave z nowym systemem Bada trafił na rynek niespełna miesiąc temu, to koreański producent zapowiada już drugą falę urządzeń - Wave 2 oraz Wave 2 Pro.

Android 2.2 zamieni twój telefon w funkcjonalny ruter


Wystawienie przed siedzibę Google’a plastikowej rzeźby jogurtu Froyo oznacza zapewne rychłą premierę systemu Android. Ale już dziś wiemy o nim nieco więcej.

Multimedia w samochodzie


BLOW LCD-102R dysponuje panoramicznym wyświetlaczem 16:9 o przekątnej 10,2", dzięki czemu dobrze współpracuje z przenośnym odtwarzaczem DVD.

Zasady podejmowania indywidualnej działalności gospodarczej w Polsce (Katowice)


Podejmowanie działalności gospodarczej - podejmowanie działalności gospodarczej - przepisy prawne regulujące prowadzenie działalności gospodarczej - pozyskanie kapitału niezbędnego do uruchomienia ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Skuteczna sprzedaż i zarządzanie zespołem sprzedażowym Polityka szkoleniowa firmy (Katowice)


Cel szkolenia ------------- Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gigabyte też już ma płytę główną z układem P67


Mimo że oficjalnie pojawić ma się dopiero w przyszłym roku, to już teraz, na targach Computex 2010 układ logiki Intel P67 jest tak popularny, jakby miał mieć premierę już lada dzień. Kolejnym producentem, który na targi zabrał płytę główną z układem P67 jest firma Gigabyte.

Microsoft traci jeden ze swoich wikszych talentw


James Allard, jeden z wizjonerw Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuci Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarzd.

Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego (Katowice)


Dzięki naszym lekcjom gramatyka języka obcego nie będzie dla Ciebie problemem - dzięki różnym ćwiczeniom od razu zastosujesz zdobytą wiedzę Jak ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Operator DTP - skład publikacji (Rzeszów)


Cel kursu Poznanie od podstaw i usystematyzowanie pracy w programach: Adobe Photoshop CS4 pl, Illustrator CS4 pl, InDesign CS4 pl i ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gry 3D również na konsoli Microsoftu?


Wygląda na to, że Microsoft nawiązał współpracę z firmą LG, której celem sąâ€Ś gry 3D na Xboksie 360. Niestety, nie wiemy nic więcej, poza tym, co widać na jednej fotografii.

Wyświetlacz Super AMOLED firmy Samsung


Samsung już podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentuje nową generację wyświetlaczy AMOLED, które będą żywsze i przyjaźniejsze dla oczu na świeżym powietrzu.

Google przekupuje programistów piszących dla iPhone'a


Google kusi programistów na bardzo nietypowe sposoby, namawiając ich do pisania aplikacji dla Androida. Koncern oferuje „do testów”, za darmo, palmofon Nexus One.

Piece przemysłowe (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: przepisy prawne; zagadnienia bhp; przeznaczenie urządzeń; zasady wyzwalania energii cieplnej: rodzaje palenisk na paliwa stałe, budowa ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowa seria zasilaczy Cooler Mastera


Cooler Master zapowiada wprowadzenie na rynek nowej serii zasilaczy GX (Gamer Xtreme). Ma ona być rozwinięciem obecnie dostępnej serii Extreme Power Plus. Nowe zasilacze dostępne w wersji o mocy 650 i 750 W.

Rozliczanie projektów współfinansowanych z efrr-1 dzień (Lublin)


1.Obowiązki i prawa beneficjenta wynikające z umowy o dofinansowanie Zapisy umowy, które warto znać przed przystąpieniem do realizacji projektu na co trzeba ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google: Murdoch może nas sobie blokować


Runda trzecia pojedynku Google vs. Rupert Murdoch. Gigant z Mountain View lekceważąco odpowiada na sugestie medialnego magnata, który chce usunąć swoje witryny z indeksu Google.

Katalogi tematyczne na Śledziku


W listopadzie na Śledziku pojawiły się oficjalne profile różnych serwisów internetowych. Teraz zostały one dodatkowo skatalogowane tematycznie.

Bezprzewodowa myszka dla podróżnika


POCKY NANO 2,4G MT1084 to kolejna mysz w ofercie Media-Tech, wyposażona w praktyczny odbiornik typu nano, którego bezsprzeczną zaletą jest możliwość pozostawienia w notebooku bez obawy, że ulegnie zniszczeniu.

Acer wkrótce zaprezentuje produkty z systemem Chrome OS?


Według serwisu VentureBeat, firma Acer przygotowuje się do wprowadzenia na rynek produktów, pracujących pod kontrolą długo oczekiwanego systemu operacyjnego Google Chrome OS. Ma to się stać ponoć za parę tygodni, z dużym wskazaniem na czerwcowe targi Computex 2010.

Zestaw akcesoriów Logitecha dla notebooka


Logitech Notebook Kit MK605 to zestaw akcesoriów umożliwiających wygodną pracę z notebooki. W jego skład wchodzi bezprzewodowa mysz i klawiatura oraz podstawka.