Google Phone do kupienia już za niecały tydzień?


Rankiem (na zachodnim wybrzeżu USA) 5 stycznia przyszłego roku odbędzie się premiera telefonu Nexus One, powszechnie określanego jako Google Phone.

Motywacja - w znaczeniu psychologicznym Teorie treści motywacji. Teorie procesu motywacji Charakterystyka zachowania motywowanego. Proces motywacyjny oraz jak motywować innych do działania Części ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie Program szkolenia obejmuje: Ewolucja architektury dostępu do danych Wybór dostawcy danych Omówienie przestrzeni nazw System.Data Tworzenie połączenia Tworzenie obiektu klasy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Cel: - poznanie przepisów z zakresu prawa oświatowego w świetle nowego rozporządzenia o nadzorze pedagogicznym, - uświadomienie wpływu ewaluacji wewnętrznej na ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenieDuże i wyraźne ekrany nowoczesnych telefonów komórkowych można wykorzystać do badania wzroku - informuje "New Scientist". # Teoria i przegląd zagadnień dotyczących budżetowania zadaniowego podstawowe koncepcje, # Przepisy prawne (Ustawa o finansach publicznych), # Potencjalne korzyści z ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Lumoza twierdzi, że opracowała technologię, dzięki której możliwe jest drukowanie elektronicznych wyświetlaczy na różnych powierzchniach - między innymi papierze czy plastiku.

Po Internecie krąży fałszywa aktualizacja do Firefoksa, która instaluje w przeglądarce szpiegujący użytkownika pasek narzędziowy Hotbar.

Microsoft i Google ujawnili, jakie frazy najczęściej były wpisywane w ich wyszukiwarki w 2009 roku. Na pierwszym miejscu uplasował się oczywiście zmarły "Król Popu". Producenci kart graficznych od paru lat starają sie zwiększyć atrakcyjność swoich ofert, głównie poprzez różnego rodzaju dodatki, fikuśne systemy chłodzenia, zwiększające się biusty renderowanych "dam" na naklejkach, i tak dalej, i tak dalej. W prezentację nowego produktu firmy Sparkle wczytajcie się dokładnie - warto.

Przyszłość jest kwadratowa: kody QR umożliwiają połączenie otoczenia z Internetem za pośrednictwem telefonu komórkowego. W jaki sposób działają te tajemnicze znaki? Po decyzji Google'a o zaprzestaniu cenzurowania wyników wyszukiwania w Chinach, pojawiają się pytania co z innymi, wielkimi firmami. Czy Dell będzie następny? Symantec najprawdopodobniej w najbliszym czasu odkupi od VeriSigna technik szyfrowanych patnoci w Internecie. Warto transakcji szacowana jest na 1,3 miliarda dolarw.Cel i zakres szkolenia Odbiorcy: Szkolenie skierowane jest do kadry kierowniczej wszystkich szczebli zarządzania, kierowników projektów, menedżerów,właścicieli firm i członków zarządów. Korzyści ze ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Steve Jobs, podczas konferencji All Things Digital, mówił otwarcie o ostatnich zawirowaniach medialnych w sprawie prototypu iPhone’a i braku Flasha w iPhone OS. Ostatnia wersja przeglądarki Safari zawiera błąd umożliwiający cyberprzestępcom instalowanie malware na komputerach użytkowników. Lukę odkrył polski badacz Krystian Koskowski.

Nowa wersja Google Maps na Androida


Google udostępna poprzez sklep Android Market, przeznaczony dla urządzeń z Androidem 1.6 (lub nowszym) nową wersję programu Google Maps. Wydanie oznaczone numerem 4.3 ma ułatwiać odnajdywanie popularnych lokalizacji, zapoznawanie się z rozkładami jazdy sieci komunikacyjnych, a także wymianę informacji na temat wybranych miejsc.

Informatyka dla nauczycieli (Warszawa)


Ramowy program studiów: Wprowadzenie do informatyki, Algorytmy i struktura danych, Budowa i obsługa komputerów, Systemy operacyjne, Edycja tekstu, Arkusze kalkulacyjne, Bazy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe

Potężna wpadka firmy Galaxy


Moratorius - pod takim pseudonimem skrywa się pierwszy na świecie posiadacz karty graficznej z procesorem NVIDIA GeForce, którego premiery jeszcze nie było. Co prawda kupił model Galaxy GeForce GTX 470 OC Version, ale po zamontowaniu jej w komputerze odkrył, że może ona nie być tym, czym powinna.

Nettop Eee Box z napędem Blu-Ray


Asus rozszerza możliwości swojego nettopa o oznaczeniu EB1501, który oprócz dwurdzeniowej platformy Nvidia ION i 2 GB pamięci RAM, posiada teraz napęd Blu-Ray.

Windows 7 będzie działał na iPadzie


Apple iPad, który będzie miał swoją premierę rynkową już w marcu, pozwoli na uruchomienie systemu Windows 7 w wersji zwirtualizowanej.

Raindrop - nowy pomysł na komunikację od Mozilli


Laboratoria Mozilli zaprezentowały narzędzie, które ma pomóc w personalizacji wiadomości, jakie otrzymujemy z witryn internetowych i poczty elektronicznej.

Specjalista ds HR - kurs 3-dniowy szkolenie HR, kurs HR, zasoby ludzkie, prawo pracy (Warszawa)


Chcesz zostać specjalistą ds. personalnych? Marzy ci się awans w dziale HR? Zapraszamy na kurs, który przygotuje Cię do wykonywania pracy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Bardziej społecznościowe Gadu-Gadu


Już ruszyły zapisy na beta testy nowej wersji komunikatora Gadu-Gadu, który powoli zaczyna przypominać mały serwis społecznościowy.

Twórczość - kreatywne myślenie (Warszawa)


1. Teorie kreatywności. 2. Myślenie twórcze - techniki pobudzania, ćwiczenia 3. Techniki pracy twórczej - ćwiczenia 4. Mind Mapping 5. Twórcze metody podejmowania decyzji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kontroler finansowy - szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


1. Podstawy prawa cywilnego - źródła prawa, wykładnia prawa - 2 godz. 2. Podstawy prawa gospodarczego i handlowego - 2 godz. 3. Odpowiedzialność karna ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Apple patentuje "niewidzialny przycisk"


Apple złożyło wniosek o przyznanie patentu na "niewidzialny przycisk", który ma zastąpić fizyczne przyciski w mobilnych urządzeniach firmy, jak iPhone, iPad czy MacBook.

"Playstation 3 w tym roku wyprzedzi Xboksa 360"


Według producenta i wydawcy gier komputerowych Activision, Playstation 3 już w tym roku wyprzedzi Xboksa 360, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych egzemplarzy.

NVIDIA to marka luksusowa. Jej technologie warte są wszelkich poświęceń?


ASUS ROG Xpander - co to takiego? Jest to po prostu mała płyta PCI Express, przeznaczona dla płyty głównej ASUS Rampage III Extreme. Znajdują się na niej cztery sloty PCI Express x16 i dwa mostki NVIDIA NF200.

Zarządzanie stresem (Warszawa)


Program: 1.Istota stresu, czym jest stres? Stres adaptacyjny i interpretacyjny Psychologiczne koncepcje stresu 2.Stres w urzędzie-wyniki badań 3.Stres jako czynnik zaburzający równowagę psychofizyczną eustres ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych (Koszalin)


Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych ...
Lokalizacja: Koszalin - Rodzaj: kurs / szkolenie

MS Excel zaawansowany (Warszawa)


Zaawansowane metody pracy * Odwołania względne, bezwzględne i mieszane * Nazwy obszarów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

MS excel 2007 poziom średniozaawansowany teraz jedynie 299,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Funkcje Zastosowanie funkcji daty i czasu Zastosowanie funkcji matematycznych Zastosowanie funkcji statystycznych Zastosowanie funkcji operujących na tekście Zastosowanie funkcji finansowych Zastosowanie funkcji wyszukujących Zastosowanie funkcji logicznych Zagnieżdżanie funkcji 2. Praca ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gwiazdy wolą Blackberry od iPhone'a


Popularne gwiazdy prosto z kinowych ekranów, scen i wybiegów łączy nie tylko uroda i talent, ale również zamiłowanie do telefonów Blackberry, a nie jak zdawać by się mogło - stylowego iPhone'a.

Firefox 3.6 - premiera lada tydzień


Mozilla zaprezentowała kolejną wersję rozwojową Firefoksa 3.6, tym razem oznaczoną, jako Release Candidate. Oznacza to, że prace nad przeglądarką powoli się kończą.

Ochrona informacji niejawnych (Warszawa)


Adresaci szkolenia - kierownictwa jednostek organizacyjnych i pracownicy pionów ochrony, jak również inne osoby zainteresowane tematyką ochrony informacji niejawnych. chcący ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office dla telefonów Nokia - oficjalnie!


Microsoft i Nokia doszły do porozumienia, na mocy którego ten pierwszy zaprojektuje mobilną wersję pakietu biurowego Office, przeznaczoną dla telefonów fińskiego producenta.

Połknął pendrive'a, bo chciał zniszczyć dowód


Pewnemu Nowojorczykowi postawiono zarzut utrudniania śledztwa, po tym jak połknął pendrive Kingstona, chcąc zniszczyć przechowywany na nim dowód rzeczowy.

Bd 12,1-calowe netbooki z Atomem N550?


Do premiery netbookw z dwurdzeniowym Atomem N550 coraz bliej. By moe zobaczymy te modele 12,1-calowe, gdy Intel pono planuje znie swoje limity.

iPad sprzedaje się dwukrotnie lepiej od komputerów Mac


Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Samsung sprzedał 50 milionów telefonów z ekranem dotykowym


Południowokoreański gigant elektroniczny dumnie informuje, że w tym miesiącu liczba sprzedanych przez niego telefonów z ekranami dotykowymi, przekroczyła 50 milionów sztuk.